خرید فریم عینک طبی

 

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای یافتن بهترین عینک، انتخاب فریم مناسب برای فرم صورتتان است. فرم های صورت معمولا به مدل های مختلف گرد، گرد، آموزش دیده، مثلثی، بیضی و الماسی معروف هستند. البته برای یادگیری حالات چهره خود نیازی به صرف زمان زیادی ندارید.

 

عینک طبی زنانه

بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که یک نگاه ساده به آینه بیندازید و یک ایده کلی از فرم صورت خود به دست آورید. صورت شما گردتر به نظر می رسد یا مربع تر؟

 

قاعده کلی برای انتخاب فریم بر اساس فرم صورت شما این است که همیشه عینکی را برعکس فرم صورت خود انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر صورت شما گرد است، بهتر است عینک هایی مستطیلی شکل با گوشه های گرد انتخاب کنید.

 

به این ترتیب، عینک بیش از حد بر گردی صورت شما تأکید نمی کند و نمای متعادل تری از صورت شما ارائه می دهد. اگر شما فردی هستید که صورت مربع یا مثلثی دارید، برای مثال، فریم های گرد، گرد و بیضی بهترین گزینه خواهند بود.

 

اما اگر شما هم جزو افرادی هستید که فرم صورت بیضی شکل دارید، خوشحال باشید، زیرا اکثر مدل های عینک برای این فرم صورت جذاب و مناسب هستند.همچنین در نظر داشته باشید که همیشه مدل های مختلف را تست و بررسی کنید و در نهایت با نظر خرید فریم عینک طبی خودتان بهترین را انتخاب کنید. البته توجه داشته باشید که صرف نظر از فرم صورت، مهم ترین ویژگی انتخاب فریم مناسب این است که به طور مستقیم روی صورت قرار می گیرد و می نشیند.

 

انواع فریم عینک طبی

عینک طبی در طیف وسیعی از فریم ها موجود است تا هرکسی بتواند مدلی را که دوست دارد انتخاب کند. هر سبک از فریم های عینک برای شکل های خاص صورت بهترین به نظر می رسد.

 

شیشه های مستطیلی

فریم عینک مستطیلی یکی از اجزای اصلی و ثابت عینک های طبی است. این سبک از قاب دارای لنزی است که عریض تر از ارتفاع آن است و به دو مدل گرد و تخت تقسیم می شود.

 

عینک های مستطیلی شکلی ساده و در عین حال ظریف دارند و شما را قابل اعتماد نشان می دهند. با افزودن رنگ های تند می توانید به آن جذابیت بیشتری بدهید.

 

عینک طبی جدید

عینک طبی با فریم مربع

شیشه‌های مربعی زاویه‌دارتر از عینک‌های مستطیلی خود هستند و عدسی‌های آن‌ها تقریباً عرض و ارتفاع یکسان دارند. شکل مربعی و جدی آن را می توان با افزودن لبه های گرد نرم تر کرد خرید فریم عینک طبی

.